برای اولین بار در تاریخ کنکور بر آن شدیم تا یکی از بهترین پکیج های کنکوری را در راستای عدالت اجتماعی به تمام دانش آموزان ایران زمین ارائه کنیم.        ۵ روز با حرف آخر نامیست که برای این پکیج انتخاب شده و شما در این مدت ۱۵ درصد از بودجه بندی کنکور را یاد می گیرید. باورنکردنیست!!! ۵ دقیقه وقت بگذارید و این متن را تا انتها بخوانید تا سرنوشت کنکورتان تغییر کند.

پکیج ۵ روز با حرف آخر نتیجه تلاش تمام اساتید حرف آخر بوده و در مدت ۵ روز با یک برنامه بی نظیر و همراهی مشاوری از حرف آخر می توانید ۴۰ تست قطعی کنکور را برای خود پس انداز کنید.

همراه با پکیج ۵ روز با حرف آخر چه مواردی را دریافت می کنیم؟

شما ۵ روز را همراه ما خواهید بود. در این ۵ روز از همه دروس کنکور قسمتی را به صورت کامل برای شما تدریس می کنیم. طوری که با دیدن آن می توانید به تست های مربوط به آن قسمت به صورت کامل پاسخ دهید. استاد منتظری و مهندس علیرضا نژاد در تمام این قسمت ها شما را همراهی خواهند کرد.

در پایان هر روز آزمونک هایی برای تثبیت مطلب در اختیار شما قرار گرفته و در روز پنجم بعد از مطالعه همه قسمت ها شما یک آزمون جامع از خود خواهید گرفت. با زدن این آزمون متوجه خواهید شد که چرا رتبه های برتر کنکور حرف آخر را به عنوان برترین موسسه کنکوری به دانش آموزان معرفی می کنند!

حدود ۳۰ ساعت فیلم آموشی حرف آخر برای تمام دروس!

از تمام دروس کنکور مباحثی با بودجه بندی مشخص و دارای تست قطعی کنکور برای شما انتخاب کردیم تا با مشاهده آن ها کامل به مبحث مورد نظر تسلط پیدا کنید. در پایان هر روز آزمونک هایی را داریم که شامل تعدادی تست کنکور و تالیفی می باشد. توجه داشته باشید این فیلم ها تبلیغی نیستند و تدریس کامل می باشند.

این ۳۰ ساعت فیلم آموزشی در حقیقت ۱۵ درصد از بودجه بندی کنکور را شامل می شود به عبارتی با دیدن این قسمت ها می توانید ۴۰ تست قطعی کنکور را برای خود پس انداز کنید.

کتاب کار حرف آخر ؛ نیازی به نوشتن نیست!

قرار نیست وقت با ارزش شما برای نوشتن صرف شود. کتاب کار شامل همه مباحث تدریس شده در دی وی دی ها می باشد و شما فقط با دقت فیلم ها را باید ببینید تا خوب یاد بگیرید.

کتاب-کار-5-روز-با-حرف-آخر

با پوریا مظفریان کوهی از انگیزه شوید!

هر روز شروع شما با صحبت های انگیزشی پوریا مظفریان مربی انگیزشی و همکار آموزشی ما خواهد بود. نکاتی که شما را متحول می کند. همه ما نیاز به انگیزه داریم تا بهترینِ خودمان را پیدا کنیم. انگیزه محرک ما برای انجام کارهای سخت و رسیدن به رویاها است. پوریا مظفریان با شما حرف هایی دارد. از دست ندید این قسمت رو!

پوریا-مظفریان

رتبه های برتر چه توصیه ای برای ما دارند؟

کنکور یعنی استفاده از تجربه افراد موفق! رتبه های برتر حرف آخر رتبه های برتر حرف آخر در برنامه های تلویزیونی ما حاضر شده اند و از راز موفقیتشان می گویند. قسمتی از صحبت های رتبه برترها در پکیج ۵ روز با حرف آخر موجود می باشد. سرگذشت آن ها و اینکه چطور با حرف آخر به رتبه های خوب رسیدند. دیدنش خالی از لطف نیست.

مطابقت های ۱۰۰ درصدی با سوالات کنکور اتفاقی نیست!

همچنین در این پکیج مطابقت هایی که مجموعه های حرف آخر با سوالات کنکور ۹۸ داشت را بررسی کردیم. باور نکردنیست فقط کاقیست ببینید.

بعد از دریافت پکیج ۵ روز با حرف آخر چه کنیم؟

با مشاورین ما در حرف آخر تماس می گیرید. خانم مریم فرزی – خانم حدیث قمری و آقای شایان مامندی به همراه جمعی از مشاورین حرف آخر شما را در اجرای هر چه بهتر برنامه یاری خواهند کرد. البته کمی بعد از دریافت پکیج مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت. شماره های همراهی که تماس با آن ها گرفته می شود :

۰۹۱۲۰۵۶۰۲۵۶
۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۲
۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵

بدون تماس با مشاور کار را شروع نکنید. لازم است توصیه هایی در روند اجرای بهتر برنامه به شما داشته باشیم.

مشاورین-موسسه-حرف-آخر.jpg

روز اول؛ معجزه زیست حرف آخر همراه با شاهکاری از فیزیک توسط استاد کامیار

در روز اول شما با ۵ درس سر و کار دارید. زیست حرف آخر اولین درسنامه ای هست که با تدریس زیبای استاد شعبانی و استاد شاکری خواهید دید. در این درسنامه که ۹۰ دقیقه می باشد به تدریس جذب مواد در روده پرداخته ایم. همچنین استاد شعبانی و استاد شاکری به شما توضیح می دهند که چطور با کمک دایره در زیست می شود به بالاترین درصد زیست کنکور رسید.

تدریس-روده-زیست-حرف-آخر

دومین درسی که شما را شگفت زده خواهد کرد تدریس زیبای شیمی حرف آخر از استاد شیروانی می باشد. تنها ۴۰ دقیقه زمان نیاز دارید تا تبدیل واحد یک ماده را در شیمی کنکور یاد بگیرید و بتوانید یک تست قطعی کنکور را از آن خود کنید.

تبدیل-واحد-ماده-شیمی-حرف-آخر

آماده اید که ۲ تست قطعی کنکور را آز آن خود کنید؟ پس باید درسنامه سوم که مربوط به فیزیک حرف آخر است را مشاهده کنید. تدریس دو مبحث آینه های تخت و مدار ها توسط استاد کامیار شما را به وجد می آورد. تازه خواهید فهمید که فیزیک بدون فرمول چقدر لذت بخش است. زبان حرف آخر درسنامه چهارم است و دو قسمت از زبان کنکور یعنی جملات شرطی و رابطه افعال را با تدریس حرفه ای استاد مجتبی محمودی یاد خواهید گرفت.

استاد محمودی با یک تصویرسازی بی نظیر و فقط در یک اسلاید رابطه افعال را بررسی می کند. اینجا هم ۲ تست کنکور را برنده می شوید.

رابطه-افعال-زبان-حرف-آخر

بررسی-کیفی-مدار-فیزیک-حرف-آخر

و در نهایت می رسیم به مرد شماره یک دینی کنکور در ایران استاد علیرضا یوسفیان پور. شما با دینی حرف آخر کل دین و زندگی را فقط در یک هفته مطلعه می کنید و به بالاترین درصد می رسید. مبحثی که در پکیج ۵ روز برای شما آماده شده است توحید شناسی و قضا قدر استاد یوسفیان پور می باشد. حتما می دانید که استاد یوسفیان پور کل قضا و قدر را با دو کلمه آموزش می دهد. نه فراموش می کنید و نه حفظ می کنید! یک بار یاد می گیرید برای همیشه.

تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور

روز دوم؛ مسائل شیمی کنکور با تدریس استاد شیروانی + ادبیات حرف آخر وارد می شود

روز دوم از پکیج ۵ روز با حرف آخر شما با ۵ درس دیگر ۷ تست قطعی کنکور را برای خود پس انداز می کنید. ادبیات حرف آخر هم با تدریس بخشی از زبان فارسی کنکور به این پکیج اضافه می شود. مباحث پانکراس و دیابت از زیست شناسی کنکور را یاد می گیرید سپس استاد محمودی ترتیب صفات و مرجع ضمیر را به شما آموزش می دهد.

مهمترین مبحث تدریس شده در این بخش آموزش مسائل شیمی کنکور است. شاهکاری از شیمی حرف آخر با تدریس استاد شیروانی. آیا می دانستید کل مسائل شیمی کنکور با یک نقشه راه و ۳ الگو در حرف آخر آموزش داده می شود؟؟ یعنی فقط با همین نقشه راه هر تستی از هر آزمونی را می توانید حل کنید.

استاد منتظری و استاد قاسمی هم با آموزش ترکیب توابع در روز دوم به پکیج ۵ روز با حرف آخر اضافه می شوند. ریاضیات بدون فرمول و با انیمیشن با هر پایه ای که دارید و در هر سطحی که هستید. کافیست ۴ عمل اصلی را بلد باشید.

روز سوم؛ ۵ تست قطعی کنکور با زیست و شیمی و ریاضی حرف آخر

چقدر خواندن مبحث قلب برای شما دشوار است؟ اگر می خواهید به ساده ترین مبحث برای شما تبدیل شود پس اولین درسنامه از روز سوم را ببینید. تدریس فوق العاده قلب و نوار قلب از زیست حرف آخر. تبدیل واحد یک ماده را یاد گرفتید؟ حالا نوبت تبدیل واحد دو ماده است. با استاد شیروانی شمی را در کمترین زمان یاد می گیرید.

هنوز هم در ریاضی مشکل دارید؟ مهم نیست چقدر ضعیف هستید. برای یادگیری ریشه ها و راس تابع درجه دو آماده باشید قرار است استاد منتظری و استاد قاسمی از دپارتمان ریاضی حرف آخر کولاک کنند.

روز چهارم؛ ریاضی حرف آخر با استاد منتظری و استاد قاسمی با هر پایه ای که دارید

در چهارمین روز از پکیج پنج روز با حرف آخر ۷ تست را از ۴۰ تستی که به شما قول داده بودیم آموزش می دهیم. استاد شاکری و استاد شعبانی با تدریس گلبول قرمز و کبد ۲ تست به شما هدیه می دهند. ۸۰ دقیقه زمان بگذارید و تدریس استاد کامیار را برای قوانین اولیه مدار ببینید. با پوریا مظفریان و استاد محسن منتظری انواع جمله در زبان فارسی کنکور به شما آموزش داده می شود و در نهایت می رسیم به حل نامعادلات اثری از استاد منتظری و استاد قاسمی.

روز پنجم؛ دینی حرف آخر یادگیری یک بار برای همیشه + عربی استاد واعظی

نوبت به عربی کنکور می رسد. عربی حرف آخر با تدریس استاد واعظی یعنی رسیده به درصد صد در کمترین زمان! با همراهی پوریا مظفریان ترجمه عربی کنکور را یاد می گیریم ۸۰ دقیقه زمان کافیست تا استاد ترجمه شوید. با دو مبحث دیگر از استاد یوسفیان پور دین و زندگی را هم می بندیم و ۲ تست قطعی را پس انداز می کنیم.

شاید شما هم جزو آن دسته از داوطلبان باشید که با لوله های U شکل در فیزیک مشکل دارند. جای نگرانی نیست چون استاد کامیار اینجاست. تیروئید را هم از زیست شناسی یاد بگیرید تا پرونده زیست بسته شود. گروه اسمی هم آخرین مبحثی از ادبیات کنکور است که استاد محسن منتظری تدریس می کند.

بعد از مشاهده تمام درسنامه ها حالا وقت آن رسیده از خود آزمون جامع بگیرید. ۱۵۰ تست برای شما آماده کردیم تست های احتمالی و استاندارد که خودتان را محک بزنید.

سخن پایانی؛ چرا حرف آخر را انتخاب کنیم؟

یک سوال: کدام موسسه کنکور برای اطمینان خاطر مخاطبانش دست به چنین کاری می زند؟ اینکه از هر درس چند مبحث کامل به صورت کاملا رایگان برای داوطلب ارسال شود و داوطلب بعد از مشاهده بتواند از خود آزمون بگیرد؟؟؟ ما به قدری به محصولات و تدریس اساتید و روش های خود ایمان داریم که حاضر شدیم با صرف هزینه های بسیار زیاد این پکیج را برای شما که ارزشمندترین سرمایه های این مملکت هستید آماده کنیم.

با چشم باز انتخاب کنید برای آینده خود به درستی تصمیم بگیرید. کنکور فرصت آزمون و خطا نیست. شما وقت ندارید که از موسسه های مختلف پکیج های رنگارنگ تهیه کنید و بعدها پشیمانی های بزرگ …

ما این امکان را برای شما فراهم کردیم تا اول ببینید تست کنید و بعد انتخاب کنید.

ارتباط با ما و دریافت تلفنی پکیج ۵ روز با حرف آخر :

۰۲۱-۶۶۵۷۶۳۷۱
۰۲۱-۶۶۵۷۶۱۸۲
۰۲۱-۶۶۵۶۶۶۲۳

منبع:حرف آخر